Stovyklautojų dienoraštis. Ketvirtoji diena.

        Ketvirtoji Birštono gimnazijos 1-4 klasių mokinių diena vasaros stovykloje „Vaikystės kaleidoskopas“ Lankomės Nemajūnuose, mokomės kepti bandas 2021-06-21 po skanių pusryčių vykome į Nemajūnų dienos centrą ir dalyvavome edukacijoje ,,Dzūkijos bandos”. Edukaciją vedė Edita Jakučionienė. Ji papasakojo bulvių atsiradimo istoriją, kartu su mokiniais plojo ir kepė bandas, kurias vėliau šovė į pečių. Iškepus visi kartu skanavome savo pačių pasigamintų bandų. Visiems buvo labai gardu. Vėliau apsilankėme Nemajūnų dienos centre, kur mus pasitiko cento direktorius Gintas Pačėsas. Jis papasakojo apie centą, jo teikiamas paslaugas ir leido mokiniams pažaisti su įvairiais žaidimais tiek centre, tiek lauke. Visi patenkinti, bet neperkaitę grįžome namo.