Mokytojai

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigybė    
 
1 Kęstutis Bunevičius Lietuvių kalbos mokytojas    
2 Vytautė Kurtovienė Lietuvių kalbos mokytojas metodininkas    
3 Daina Vyšniauskienė Lietuvių kalbos vyresnysis mokytojas    
4 Iveta Montvydienė Lietuvių kalbos vyresnysis mokytojas    
6 Nijolė Jakimonienė Matematikos mokytojas metodininkas    
7 Romualda Padvelskienė Matematikos mokytojas metodininkas    
8 Loreta Janulevičienė Matematikos mokytojas metodininkas    
9 Rūta Bielevičienė Matematikos vyresnysis mokytojas    
10 Vida Vrubliauskienė Anglų kalbos mokytoja ekspertė    
11 Birutė Sinkevčienė Anglų kalbos mokytojas metodininkas    
12 Kristina Justinavičienė Anglų kalbos mokytojas metodininkas    
13 Ilona Rukaitė Anglų kalbos vyresnysis mokytojas    
14 Kristina Krušnauskienė Anglų kalbos mokytojas    
16 Emma Valūnienė Vokiečių kalbos mokytojas metodininkas    
17 Emma Valūnienė Rusų kalbos vyresnysis mokytojas    
18 Veda Martinaitienė Rusų kalbos vyresnysis mokytojas    
19 Veda Martinaitienė Technologijų mokytojas metodininkas    
20 Algis Guobys Technologijų mokytojas metodininkas    
21 Daiva Jonykaitė-Snapaitienė Istorijos mokytojas metodininkas    
22 Asta Lasatienė Istorijos vyresnysis mokytojas    
23 Daiva Dabrišienė Geografijos mokytojas metodininkas    
24 Laima Pyragienė Geografijos vyresnysis mokytojas    
25 Danutė Morkūnienė Biologijos vyresnysis metodininkas    
26 Vidutė Berteškienė Chemijos mokytojas metodininkas    
27 Danutė Šukevičienė Fizikos mokytojas metodininkas    
28 Danguolė Kederienė Fizikos mokytojas metodininkas    
29 Laima Kučiauskienė Dailės mokytoja metodininkė    
30 Virginija Urbanavičienė Pradinių klasių mokytojas metodininkas    
31 Jolita Simonaitytė Pradinių klasių mokytojas    
32 Roma Malinauskienė Pradinių klasių mokytojas metodininkas    
33 Asta Simanaitienė Pradinių klasių mokytojas metodininkas    
34 Evelina Navikauskaitė Pradinių klasių mokytojas    
35 Jūratė Aukščiūnienė Pradinių klasių vyresnysis mokytojas    
36 Vaida Vasiljevė Pradinių klasių vyresnysis mokytojas    
37 Vilmutė Žiobienė Pradinių klasių vyresnysis mokytojas    
38 Vilma Augustavičienė Pradinių klasių mokytojas     
39 Kazimieras Drižilauskas Etikos mokytojas metodininkas    
40 Jolanta Veterienė Etikos vyresnysis mokytojas    
41 Kazimieras Drižilauskas Teatro meno mokytojas ekspertas    
42 Asta Ferevičienė Informacinių technologijų mokytojas metodininkas    
43 Vida Kaminskienė Informacinių technologijų vyresnysis mokytojas    
44 Alvydas Urbanavičius Ekonomikos mokytojas metodininkas    
45 Vidas Kapačinskas Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas    
46 Arnoldas Juozaitis Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas    
47 Audronė Šidiškienė Fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas    
48 Roma Ruočkienė Muzikos mokytojas ekspertas    
49 Toliama Ragienė Muzikos mokytojas metodininkas    
50 Romas Vilkauskas Tikybos mokytojas    
51 Paulius Zubavičius Neformaliojo ugdymo mokytojas    
52 Audronė Šidiškienė Neformaliojo ugdymo mokytoja    
53 Rasa Stravinskienė Neformaliojo ugdymo mokytoja    
54 Jolanta Veterienė Psichologijos mokytojas metodininkas    
         

Mokytojų padėjėjai:

    1. Virginija Černevičienė, mokytojo padėjėja
    2. Nataliia Klymenko, mokytojo padėjėja
    3. Viktorija Lodienė, mokytojo padėjėja
    4. Kristina Navalinskė, mokytojo padėjėja