Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Pareigybė | |
|
1. | Kęstutis Bunevičius | Lietuvių kalbos mokytojas | |
2. | Vytautė Kurtovienė | Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | |
3. | Daina Vyšniauskienė | Lietuvių kalbos vyr. mokytoja | |
4. | Iveta Montvydienė | Lietuvių kalbos vyr. mokytoja | |
5. | Nijolė Jakimonienė | Matematikos mokytoja metodininkė | |
6. | Romualda Padvelskienė | Matematikos mokytoja metodininkė | |
7. | Loreta Janulevičienė | Matematikos mokytoja metodininkė | |
8. | Aldona Ūsienė | Matematikos mokytoja metodininkė | |
9. | Vida Vrubliauskienė | Anglų kalbos mokytoja ekspertė | |
10. | Birutė Sinkevčienė | Anglų kalbos mokytoja metodininkė | |
11. | Kristina Justinavičienė | Anglų kalbos mokytoja metodininkė | |
12. | Ilona Rukaitė | Anglų kalbos vyr. mokytoja | |
13. | Kristina Krušnauskienė | Anglų kalbos mokytoja | |
14. | Emma Valūnienė | Vokiečių k. mokytoja metodininkė, rusų k. vyr. mokytoja | |
15. | Veda Martinaitienė | Rusų k. vyr. mokytoja, technologijų mokytoja metodininkė | |
16. | Algis Guobys | Technologijų mokytojas metodininkas | |
17. | Daiva Jonykaitė-Snapaitienė | Istorijos mokytoja metodininkė | |
18. | Asta Lasatienė | Istorijos mokytoja metodininkė | |
19. | Daiva Dabrišienė | Geografijos mokytoja metodininkė | |
20. | Laima Pyragienė | Geografijos vyr. mokytoja | |
21. | Danutė Morkūnienė | Biologijos mokytoja metodininkė | |
22. | Vidutė Berteškienė | Chemijos mokytoja metodininkė | |
23. | Danutė Šukevičienė | Fizikos mokytoja metodininkė | |
24. | Danguolė Kederienė | Fizikos mokytoja metodininkė | |
25. | Laima Kučiauskienė | Dailės mokytoja metodininkė | |
26. | Virginija Urbanavičienė | Pradinių klasių mokytoja metodininkė | |
27. | Jolita Simonaitytė | Pradinių klasių vyresnioji mokytoja | |
28. | Roma Malinauskienė | Pradinių klasių mokytoja metodininkė | |
29. | Asta Simanaitienė | Pradinių klasių mokytoja metodininkė | |
30. | Evelina Navikauskaitė | Pradinių klasių mokytoja | |
31. | Jūratė Aukščiūnienė | Pradinių klasių vyr. mokytoja | |
32. | Vaida Vasiljevė | Pradinių klasių vyr. mokytoja | |
33. | Vilmutė Žiobienė | Pradinių klasių vyr. mokytoja | |
34. | Vilma Augustavičienė | Pradinių klasių mokytoja | |
35. | Kazimieras Drižilauskas | Etikos mokytojas metodininkas, Teatro meno mokytojas ekspertas | |
36. | Jolanta Veterienė | Etikos vyr. mokytoja, psichologijos mokytoja metodininkė | |
37. | Asta Ferevičienė | Informacinių technologijų mokytoja metodininkė | |
38. | Vida Kaminskienė | Informacinių technologijų vyr. mokytoja | |
39. | Alvydas Urbanavičius | Ekonomikos mokytojas metodininkas | |
40. | Vidas Kapačinskas | Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas | |
41. | Arnoldas Juozaitis | Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas | |
42. | Audronė Šidiškienė | Fizinio ugdymo vyr. mokytoja | |
43. | Roma Ruočkienė | Muzikos mokytoja ekspertė | |
44. | Toliama Ragienė | Muzikos mokytoja metodininkė | |
45. | Romas Vilkauskas | Tikybos mokytojas | |
46. | Evelina Tamošiūnienė | Fizinio ugdymo mokytoja | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |