Sutikime Šventes saugiai

 
 
 
      Artėja pačios gražiausios metų šventės – Šv. Kalėdos, Naujieji metai. Dažnas iš mūsų norime paįvairinti šventę pirotechnikos priemonėmis. Tačiau dėl neatsargaus elgesio su šiomis priemonėmis kiekvienais metais šalyje nukenčia nemažai žmonių. Dažniausiai susižaloja vaikai ir neblaivūs suaugusieji.  besilaikant saugumo reikalavimų, žmonės gali patirti įvairius kūno sužalojimus.
 
Daugiau informacijos skaitykite:
Priedai: 5-7 klasių mokiniams „Sutikite šventes saugiai”, taip pat video (1) pirotechnika – YouTube.
Priedai: 8 klasės ir vyresniems mokiniams (tinka ir tėvams) pirotechnika vyresniems (PDF), nuoroda (1) pirotechnika – YouTube.
pirotechnika vyresniems..NUO 8 KLASES
sutikite sventes saugiai…5-7KLASIU MOKINIMAS
 
Milda Mardosienė
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Birštono policijos komisariato vyresnioji tyrėja