Svarbiausia – mūsų šaknys

Žmogaus gyvenimas – įvairiaspalvis: galime rasti ir džiaugsmo, ir skausmo, daug nepamirštamų akimirkų, sutikti daugybę įvairių žmonių, mylėti, nekęsti. Svarbiausia yra tai – kas mes esame. Kiekvieno stiprybė slypi jo šaknyse. Mūsų šaknys:  namai, šeima, gimtoji kalba, mūsų šalis. Svarbu išsaugoti ją sau, savo vaikams, ginti, puoselėti. Vasario 16-ąją švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Pasitikdami šią šventę, stengėmės parodyti Lietuvai, kokia ji mums svarbi, kaip ją mylime.
Birštono gimnazijoje visą vasario mėnesį vyko įvairūs renginiai, skirti tokiai gražiai šventei. Puošėme mokyklą mintimis „Kas man yra Lietuva”, 5-12 klasių mokiniai kūrė instaliaciją Lietuvai, panaudodami perdirbto popieriaus atliekas. Gimnazijoje eksponuojama  1-8 klasių mokinių kūrybinių idėjų paroda, III-IV klasių mokinių kolektyviniai laisvosios raiškos kūrybiniai darbai. Džiaugėmės puikiais technologijų olimpiados „100 Lietuvos ateities ženklų” dalyvių darbais, akcija „Pasveikinkime Lietuvą”. 
Vasario 15 d. Birštono gimnazijos aktų salėje vyko renginys „Piešiu aš Lietuvą…”, kurio metu skambėjo eilės, dainos, scenoje sukosi šokėjai, o dailininkė ir jos padėjėjai tapė Lietuvą po vieną raidę. L raidėje tilpo laukai, lygumos, laimė ir laisvė, ie – ievų žydėjimas, t -ąžuolo tvirtybė, u- upių vingiai, v – vaivorykštė, o a – ateitis. Visi jaunieji atlikėjai skandavo: „Ateitis tai – mes!”.  
Šventėje lankėsi ir jos dalyvius sveikino Birštono savivaldybės administracijos direktorius V. Revuckas, švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėja A. Žiūraitienė. Švente pasidžiaugti atskubėjo ir gimnazijos direktorius A. Urbanavičius. Jis ne tik pasveikino visus su artėjančia švente, bet pakvietė įsilieti ir į miesto renginius, kurie vyks vasario 16 dieną.
Džiaugiamės gražiomis gimnazijos mokinių ir mokytojų iniciatyvomis ir atliktais darbais, šventiškai papuošta mokykla ir galimybe taip prisiliesti prie Lietuvos šventės, būti jos dalimi.

Posted by Birštono gimnazija on Thursday, February 15, 2018

Posted by Birštono gimnazija on Thursday, February 15, 2018

Posted by Birštono gimnazija on Thursday, February 15, 2018

Birštono gimnazijos direktoriaus pavaduotoja
ugdymui A.Ferevičienė