Sveikiname

Žmogaus gyvenimas nepakartojamas. Kiekvienas iš mūsų – kitoks, unikalus. Visi nuolat stengiamės atrasti savo gebėjimus, pašaukimą, gyvenimo prasmę. Nuoširdžiai džiaugiamės Birštono gimnazijos IIb klasės mokinės Gabijos Guobytės pasiekimais, jos kūryba. Gabija turi lakią vaizduotę, yra talentinga, drąsi ir labai meniška. Ji puikiai tapo. Jau turėjome galimybę džiaugtis jos personaline paroda Birštono gimnazijoje, o dabar galime ją pasveikinti. Mokinė dalyvavo dailės olimpiadoje. II ture ji  sukūrė darbą „Transformacija“ pasakos ,,Dvylika brolių juodvarniais lakstančių‘‘ motyvais ir laimėjo  I vietą.
                Respublikinėje dailės olimpiadoje, kurios tema buvo ,,Pasaka be galo“, iš viso dalyvavo  69 mokiniai. Iš jų sukurtų paveikslų atrinkti ir apdovanoti – 12-os darbai. Tarp jų ir Gabija. Ji nutapė paveikslą „Pasakų keliautojai“.  Merginos dailės  mokytoja – Laima Kučiauskienė.

Sveikiname Gabiją su šiuo gražiu laimėjimu ir labai džiaugiamės jos naujais darbais. Tikimės sulaukti daugybės šios gimnazistės parodų. Dėkojame ją ruošusiai mokytojai.

Administracija

Gabija Guobytė 16m. ,,Transformacija‘‘. Pasakos ,,Dvylika brolių juodvarniais lakstančių‘‘ motyvais. Akvarelė, guašas. II turas. Laimėta I vieta.

Gabija Guobytė ,,Pasakų keliautojai‘‘. 17m., IIb, Akarelė. III turas. Respublikinė dailės olimpiada tema ,,Pasaka be galo‘‘.