Sveikiname Tarptautinio konkurso „Ypatingi kokteiliai“

     II vietos nugalėtoją Gabiją Arbačiauskaitę ir nominantą Jokūbą Dargį.

       

 

 

 

 

 

        Mūsų gimnazijos 5-II klasių mokiniai, vadovaujami technologijų mokytojos Vedos Martinaitienės, dalyvavo Tarptautiniame virtualiame technologijų (mitybos programos) konkurse „Ypatingi kokteiliai“.
       Konkursą organizavo „Saulės“ privati gimnazija bei jos partneriai: Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakultetas, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Mokytojų rengimo institutas. Konkurse dalyvavo 138 mokiniai iš 41 Lietuvos, Prancūzijos, Australijos, Šveicarijos bei Sirijos mokyklos.
       Mokiniai kūrė ir gamino išskirtinius bei kuo sveikesnius kokteilius, juos originaliai patiekė. Buvo vertinamas kūrybiškumas, kokteilių originalumas, palankumas sveikatai, estetinė išvaizda bei pristatymas (aprašas).
       Gegužės 13-oją- minint Tarptautinę kokteilių dieną konkurso dalyviai buvo pakviesti į virtualios parodos- receptų knygos  „Ypatingi kokteiliai“ atidarymą bei baigiamqjį seminarą „Sveikesnės mitybos link…“
        Dalyvaudami konkurse ir seminare moksleiviai domėjosi, kaip paįvairinti mitybą, turėjo galimybę praplėsti savo žinias apie sveikos mitybos įpročių formavimą taikant patyriminį ugdymą(si).
         Kviečiame sakyti TAIP sveikam gyvenimui ir  vietoje saldžių gėrimų rinktis kokteilius!
Konkurso „Ypatingi kokteiliai“ knyga
https://www.youtube.com/watch?v=D2ACEnEbCRc