Sveikos gyvensenos savaitė Birštone 1- III kl. mokiniams

      Įvairių sveikatos temų pamokų organizavimas ir fizinio aktyvumo skatinimas yra vieni iš prioritetų, kuriais siekiama užtikrinti Birštono gimnazijos mokinių gerovę.

      2019 m. birželio 17-20 d. buvo vykdomos projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Birštono savivaldybėje“ veiklos ir organizuota vasaros sporto savaitė – stovykla „Sveikos gyvensenos savaitė Birštone“. Birštono gimnazijoje ir mieste mokiniams vyko įvairios veiklos, kurios buvo organizuojamos bendradarbiaujant su Birštono savivaldybe, Kauno rajono visuomenės sveikatos biuru.

     2019 m. birželio 17 d. buvo organizuota Išradingoji olimpiada, kurios metu gimnazijos stadione buvo pastatytas Atrakcionai.lt batutų parkas ir pakviesti ne tik 1-III kl. mokiniai, tačiau ir Birštono darželio „Vyturėlis“ ir lopšelio – darželio „Giliukas“ ugdytiniai. Tokia veikla skatina geras emocijas bei yra griaunamas mitas, jog fizinis aktyvumas yra nuobodus.

    2019 m. birželio 18-19 d. Birštono gimnazijoje buvo organizuojami protų mūšiai, kuriuose varžėsi ir klausimus apie sveikatą atsakinėjo 5- 6, 7- 8, I-III kl. mokiniai. Susumavus rezultatus, buvo skelbiami nugalėtojai ir mokiniai apdovanoti atskirose amžiaus grupėse.

    Taip pat 2019 m. birželio 18 d. Birštono gimnazijos stadione vyko Linksmosios estafetės, kurių metu 5-6 ir 7-8 kl. mokinius estafetėms rengė treneriai, parodė įvairius pratimus, mokiniai turėjo galimybę varžytis tarp savęs.

     2019 m. birželio 19 d. Birštono gimnazijos stadione vyko krepšinio turnyras, kurių metu 7-8 ir I-III kl. mokiniams treneriai išsamiai papasakojo apie krepšinio ypatumus, parodė, kaip teisingai atlikti pratimus, mokiniai galėjo išbandyti savo jėgas su komandos draugais.

    Paskutiniąją stovyklos dieną – 2019 m. birželio 20 d. – 5-6 kl. mokiniai dalyvavo tinklinio turnyre Birštono paplūdimio tinklinio aikštyne prie prieplaukos ir bei futbolo turnyre Birštono gimnazijos stadione.

     Nugalėtojai buvo apdovanojami stalo teniso raketėmis, kurias galima naudoti ir paplūdimyje, vandenyje bei krepšinio, futbolo ir tinklinio kamuoliais. Dėkojame Birštono savivaldybei, Kauno rajono visuomenės sveikatos biurui bei Atrakcionai.lt komandai. Labai džiugu, jog gimnazija turi daug partnerių, su kurių pagalba įmanoma vykdyti šį projektą, keliantį teigiamas emocijas ir gerinantį mokinių sveikatą.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ingrida Mieliauskaitė