„Temidės” protmūšis Birštono gimnazijoje

     Kovo 9 d. Birštono gimnazijoje Teams aplinkoje vyko nuotolio moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė” I-asis etapas Birštone, kuriame dalyvavo 2 Birštono gimnazijos mokinių komandos: „BSA009” ir „Bokštai, bet ne proto”. Komandos varžėsi „Temidės protmūšio” rungtyje. Džiaugiamės teisinėmis mokinių žiniomis ir dėkojame už dalyvavimą.

      Sveikiname nugalėtojais tapusią „Bokšai, bet ne proto” komandą, kuri keliaus į II-ąjį konkurso etapą.

      Linkime sėkmės ir geros nuotaikos nugalėtojų komandai II-ajame etape – žaidime „Temidės pabėgimo kambarys”.

        Konkursą Birštono gimnazijoje inicijavo Birštono PK darbuotoja M.Mardosienė

        Dėkojame jai už gražią iniciatyvą ir nuveiktą prasmingą veiklą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Ferevičienė