„Trilogija moteriai”

Birštono gimnazijos Ib klasės mokinė, dailės olimpiadų dalyvė, ne kartą apdovanota už savo originalius darbus, eksponavusi savo tapybos darbų parodą Birštono gimnazijoje Gabija Guobytė nusprendė motinos dienai iliustruoti mokytojos Astos Ferevičienės kūrinį „Trilogija moteriai”. Mokinė ir mokytoja sveikina visas pasaulio motinas, linki visoms stiprios sveikatos, artimųjų meilės, supratimo ir palaikymo. Būkite lyg pavasaris, kuris padeda atsigauti ir viską pradėti iš naujo, lyg vasara, kuri leidžia pasiklysti svajonių labirintuose ir pajusti gyvenimo grožį, lyg ruduo, kuris moko paleisti ir džiaugtis gyvenimo spalvomis, tarsi žiema, galinti sustoti ir įsiklausyti taip, kad išgirstum savo minčių aidą.
        Gražios ir jaukios Motinos dienos!
Trilogija