„Už lango vėl moja vasarėlė. Taip ir šaukia į laukus, pievas.”

 
         Birštono gimnazijos 1-4 klasių mokiniai birželio 9 d. užbaigė mokslo metus, ketvirtokai gavo pažymėjimus, kad sėkmingai įveikė pradinio ugdymo pakopą. Padėkos raštais apdovaniti puikių ugdymo(si) rezultatų pasiekę mokiniai. 3b klasės mokiniui Augustui Nikšui įteikta padėka ir dovana už respublikiniame Matematikos Kengūros konkurse laimėtą 15 vietą. Buvo atrinkti 35 geriausi iš Lietuvos! Džiaugiamės puikiu trečioko laimėjimu. Berniuko mokytoja A. Grinienė. Pradinukus sveikino ir padėkas Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso nugalėtojams įteikė Birštono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja J. Jablonskienė, Birštono gimnazijos direktorius A. Urbanavičius. Padėkomis už atsakingą darbą ir meilę vaikams apdovanotos jų mokytojos, mokytojų padėjėjos. Lankantys ,,Mažųjų renginių vedėjų” būrelį mokiniai parodė A.Ferevičienės spektaklį ,,Kartą klasėje”. 
         Džiugu, kad renginyje gausiai dalyvavo tėveliai. Jie dėkojo mokyklos administracijai už profesionalumą, už vaikams dovanojamą laiką ir rūpestį.
 
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Asta Ferevičienė
 
Spektaklį galite peržiūrėti čia: