Vasario 16-osios paminėjimas gimnazijoje

           Nuo pirmųjų vasario mėnesio dienų Birštono gimnazija ruošėsi vasario 16-osios paminėjimui. Dailės mokytoja L. Kučiauskienė ir technologijų mokytojas A. Guobys 5-10 klasių mokinių piešiniais ir darbeliais išpuošė gimnazijos fojė ir biblioteką.


          Istorijos mokytojos D. Jonykaitė – Snapaitienė ir A. Lasatienė organizavo edukacinę pamoką 4-6 klasių mokiniams „Karaliaus Mindaugo Lietuva”, kurioje gyvai pristatytas XIII amžius Lietuvoje, prisiminti karaliaus Mindaugo nuopelnai vienijant valstybę. Kiekvienas mokinys galėjo pamatyti ir pasimatuoti rūbus, kuriuos tuo metu vilkėjo vyrai ir moterys, paragauti senovėje vartotus maisto produktus. Pamokoje buvo vaizdžiai pristatyta to meto kario kasdienybė, mokiniai turėjo galimybę pajusti tikro kalavijo svorį, išbandyti skydų sienos jėgą, pasimatuoti kario šarvus, šalmą ir skydą.


        II-ų klasių gimnazistai išbandė savo istorines žinias Kahoot žaidime „Svarbiausios Lietuvos istorijos datos”.