Vyko krepšinio turnyras „2X2“

          Vienas žmogus niekada nebus komanda, bet jis visuomet išlieka labai svarbia komandos dalimi. Šią tiesą žino kiekvienas krepšininkas. Labai daug reiškia kiekvieno individualus ir bendras komandos pasirengimas. Birštono gimnazijoje mokinius žaisti krepšinį moko fizinio ugdymo mokytojas Vidas Kapačinskas. Mokytojas stengiasi stiprinti kiekvieno mokinio, besidominčio krepšiniu, sportinį pasirengimą, ugdyti žaidimo įgūdžius. Žinoma, niekas taip nemotyvuoja žaidėjų, kaip įvairios varžybos.

         2020–02–10 didžioje sporto salėje vyko krepšinio turnyras „2X2“, skirtas Vasario 16-ajai paminėti. Tarpusavyje varžėsi 4–6 klasių mokiniai. Žaidėjai susiskirstė į komandas po du. Varžybos buvo tikrai įtemptos. I vietą laimėjo komanda  „6b“ (Matas Šyvokas, Rapolas Dirsė), II vieta teko komandai  „Nike“ (Jokūbas Mažukaitis, Herkus Loda), III-oji – „Bebrai“      (Lukas Valatka, Rokas Šyvokas). Ketvirtieji liko „Žvirbliai“   (Nojus Žiūkas, Tadas Rinkevičius), penktieji – „Grybai“  (Joris Banys, Nojus Bendinskas), šeštieji – „Baudėjai“ (Adrijus Vinčiauskas, Emilis Nekraševičius), 7-ieji – „L.rytas“   (Titas Vaitkevičius, Dovydas Tolis), 8-ieji – „Audi“ (Kajus Mielaika, Domas Morkūnas).

          Baudų metimo konkursą laimėjo Tadas Rinkevičius, antrą vietą užėmė Jokūbas Mažukaitis.

        Turnyro prizinių vietų laimėtojus Birštono sporto centro įsteigtais prizais apdovanojo Birštono sporto centro direktoriaus pavaduotojas Arvydas Poška.

          Džiaugiamės mokinių noru sportuoti, siekti pergalės ir taip prisidėti prie Lietuvos ateities kūrimo. Dėkojame mokytojui Vidui Kapačinskui už prasmingą darbą, o Birštono sporto centrui už gražų bendradarbiavimą. Linkime  prasmingos Vasario 16-osios.

Birštono gimnazijos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Ferevičienė