Žemės dienos paminėjimas Birštono gimnazijoje

       Kovo 20 diena minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Birštono gimnazijoje Žemės dieną simbolizuoja paukščiai, kurie savo sparnais apskrenda visą pasaulį. Pamokos metu kovo 20 dieną dailės mokytoja Laima Kučiauskienė ir technologijų mokytojas Algis Guobys kartu su mokiniais puošė medžius, kurie yra prie pagrindinio gimnazijos įėjimo. Projektinį darbą ,,Paukščiai” kūrė IIa kl. gimnazistės Emilija Varnelytė, Augustė Daraškevičiūtė ir Atlanta Skorodumovaitė.


Birštono gimnazijos Mažųjų renginių vedėjų atliekama misterija „Žemė – gyva!”, skirta Žemės dienai.


Žemės diena
Nuotraukų autorius Jokūbas Dargis, IIIa kl.