1- 4 klasių mokinių ir jų mokytojų organizuota „Kaziuko mugė“

Kovo 4 d. Birštono gimnazijoje tradiciškai vyko 1- 4 klasių mokinių ir jų mokytojų organizuojama „Kaziuko mugė“. Mokiniai kartu su tėveliais ir mokytojomis laiko veltui neleido ir „Kaziuko mugei“ visokiausių grožybių buvo pasidirbinę. Kiekvienais metais pradinių klasių mokiniai nekantriai laukia šio renginio, kurio metu turi galimybę tapti tikrais prekybininkais. Pirkėjus viliojo kepiniai, saldumynai, margaspalvės verbos, gėlės, puokštelės, knygų skirtukai, papuošalai ir kitokie suvenyrai.
      Mugė vyko džiugiai – smagu buvo pirkti, parduoti, derėtis, mainyti ir džiaugtis įsigytomis smulkmenomis.
      Džiaugiamės smagiai nušurmuliavusia „Kaziuko muge“ ir dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio renginio.