Projektas „Rudenėlio taku 2021”

Saulė slepiasi už debesų juodų,
Pučia vėl šaltesnis šiaurės vėjas.
Lapai krenta nuo siūbuojančių šakų,
Pliaupia lietūs, prausia žemę vėlei.
           Bėgo vasara, nuliūdus ir basa,
Bandė dar prie medžių prisiglausti.
Pasijuto baisiai vieniša ir apleista,
Tad nusprendė, – metas iškeliauti.
           Atkeliavo žemėn vėl ruduo,
Išdidus, nebijantis sušlapti kojų.
Lapai tyliai krito parke ant takų.
Vėjas žemę jais šiltai apklojo.

Šiais žodžiais Birštono gimnazijos 2b klasės mokinys Artas pradėjo tradicinio 1-4 klasių mokinių projekto „Rudenėlio taku 2021“ baigiamąjį renginį. Projektas vyko spalio 25-29 dienomis. Kiekvieną savaitės dieną klasės įsitraukdavo į įvairias veiklas: puošė klasių duris daržovių tematika, sprendė kryžiažodžius, mokyklos erdvėse eksponavo įmantriai išpjaustytus moliūgus, pačių pagamintus voratinklius ir vorus. Džiugu, kad mokiniams talkino ir jų šeimos nariai: padėjo skaptuoti moliūgus, kūrė instaliacijas ir pan.

Spalio 28-29 dienomis Iš gamtinės medžiagos ir įvairių vaisių, daržovių, gėlių mokyklos kieme ir klasėse pradinukai kūrė mandalas.  Projektą spalio 29 d. užbaigė 2a, 2b klasės mokinių ir reginių vedėjų būrelio „Įveikime sceną“  šventinė programa.  Jos metu vaikai matė muzikinį vaizdelį apie rudenį, labai nuotaikingą i J.Marcinkevičiaus „Grybų karo“ inscenizaciją. Dėkojame visiems pradinių klasių mokiniams, jų tėveliams ir  mokytojoms už aktyvų dalyvavimą projektinėse veiklose, puikias idėjas, pagalbą jas įgyvendinant.

Projekto koordinatorės