Inkilų kėlimo šventė „Paukščiai grįžta namo“

Kovo 10 diena yra vadinama  keturiasdešimties paukščių diena. Minint šią dieną  2a ir 3b klasių mokiniai dalyvavo Valstybinių miškų urėdijos organizuotoje inkilų kėlimo šventėje „Paukščiai grįžta namo“. Visi vaikai gavo po inkilėlį ir girininkų lydimi vaikščiojo po Žvėrinčiaus mišką bei ant medžių juos kabino. Pakabinę inkilus vaikai buvo vaišinami „Zuikio pyragu“ . Labai didelis AČIŪ girininkams už puikią šventę! O mokiniai tvirtai pažada rūpintis gamta!

2a ir 3b klasių mokytojos Jūratė Aukščiūnienė ir Asta Simanaitienė

2-4 klasių geografijos konkurse „Mano gaublys“

2-4 klasių geografijos konkurse „Mano gaublys“ dalyvavo 110 mokinių.
Iš 25 antrokų daugiausiai taškų surinko 2b klasės mokinys Ąžuolas Rančys.
Iš 32 trečiokų daugiausiai taškų  surinko 3b klasės mokinė Kamilė Šimkevičiūtė.
Konkurse dalyvavo 43 ketvirtokai. Geriausiai pasisekė 4b klasės mokinei Miglei Lankevičiūtei.

Minėtus mokinius konkursui ruošė mokytojos V. Augustavičienė, A. Simanaitienė ir J. Simonaitytė.

Dėkojame visiems dalyvavusiems vaikučiams ir jų mokytojoms už atliktą puikų darbą. Tikime, kad buvo smagu išmėginti savo gebėjimus geografijos srityje.