Atrask save kūryboje Kalėdų žingsniams aidint 2018

2018-12-19 Birštono viešojoje  bibliotekoje vyko projekto „Atrask save kūryboje Kalėdų žingsniams aidint 2018“ 1-4 kl. mokiniams skirtas renginys „Susitikimas su knygų herojais“. Su pradinių klasių mokinukais bendravo bibliotekos darbuotojos I.Vaitkevičienė ir N.Raiskienė bei Birštono gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui A.Ferevičienė. Meilė knygai gimsta kartu kuriant, fantazuojant, kalbant su vaikais. Renginio metu siekėme įtraukti vaikus į tokį įdomų, reikalaujantį vaizduotės knygų pasaulį. Džiaugiamės, kad į susitikimą atskubėjo ir lopšelio-darželio „Vyturėlis“ parengiamosios grupės auklėtiniai. Likome sužavėtos nuostabia mažosios Julijos pasaka apie Raudonkepuraitę, vaikų nuoširdumu ir noru bendrauti, sakomais eilėraščiais, dainelėmis, palinkėjimais ir pan.. Dėkojame visoms auklėtojoms ir mokytojoms, kurios atvedė vaikučius, dalyvavo mūsų prieškalėdinėje šventėje. Linkime visiems nuostabių švenčių ir nepmiršti skaityti knygas.