Birštono savivaldybės Pasaulio pažinimo olimpiada

2024-02-27 Birštono gimnazijoje vyko 2-4 klasių Birštono savivaldybės pasaulio pažinimo olimpiada „Mano gaublys“.
Pirmoji vieta antrų klasių amžiaus grupėje teko Dominykui Botyriui ir Matui Deltuvai, antroji vietaAnai Marijai Tokerei bei Benui Juozaičiui, trečiojiAugustei Grigonytei ir Simonui Černevičiui. Visi antrokai mokosi 2b klasėje. Jų mokytoja – Virginija Urbanavičienė.

Trečių klasių amžiaus grupėje pirmą vietą užėmė 3b klasės mokinė Smiltė Rančytė, antroji vieta teko Jonui Grybauskui ir Rapolui Juškevičiui iš 3b klasės bei Austėjai Demikytei iš 3a klasės. Šiuos mokinius moko Jūratė Aukščiūnienė (3a klasė) ir Vilma Augustavičienė (3b klasė).

Ketvirtose klasėse pirmieji buvo Nedas Vainalavičius, Arnas Toliušis iš 4a klasės ir Artas Imbrasas iš 4b klasės, antriejiAivaras Maciulevičius ir Audrius Adamonis iš 4b klasės, tretiejiElena Baltušytė ir Mindas Mielaika iš 4a klasės. 4a klasės mokinius moko Vilmutė Žiobienė, 4b – Asta Simanaitienė.

Dėkojame mokiniams už dalyvavimą, mokytojoms už puikų mokinių paruošimą. Sveikiname visus nugalėtojus ir linkime visiems sėkmės bei naujų pergalių.

Birštono gimnazijos administracija