Ekskursija į Vilnių

       Vilnius, Lietuvos sostinė, yra miestas, kuris kupinas istorinių ir kultūrinių paminklų bei įdomių vietų. Birželio 7 d. 7b ir 9b klasių mokiniai iš mūsų mokyklos turėjo privilegiją išvykti į šį nuostabų miestą. Ekskursijos metu lankydamiesi Mo muziejuje ir Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje, jie turėjo galimybę patirti tiesioginį susidūrimą su Lietuvos istorija ir praplėsti savo žinias.
         Ekskursija prasidėjo nuo Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus. Ten pasiskirstę grupėmis mokiniai apžiūrėjo KGB vidaus kalėjimą, jo patalpas, vedami gido sužinojo kaip buvo elgiamasi su kaliniais. Klausydami gidės pristatymo išgirdo apie tremtinių likimus, gyvenimą tremtyje, sovietinio laiko tvarką. Po Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus aplankė Mo muziejų. Čia mokinių laukė įdomi programa apie graffiti.
        Besivaikščiodami po Vilnių su gide vaikai pamatė įvairiausių graffiti, kartu diskutavo apie jo reikšmę, ar graffiti yra gerai ar blogai, ir savaime bandė atsakyti į klausimą ar graffiti yra menas? Galų galiausiai ekskursija užsibaigė laisvu laiku, po kurio visi išsiruošė atgal į Birštoną.

7b klasės Vita Draskytė