Konferencija „Mokinys – mokiniui“

       2018 m. spalio 24 d. Birštono gimnazijoje buvo organizuojama konferencija „Mokinys – mokiniui“, kurios metu mokiniai pristatė pranešimus apie sveiką gyvenseną, patyčių prevenciją, alkoholio ir tabako vartojimo prevenciją. Pristatyti septyni pranešimai įvairiomis temomis: Emilija Varnelytė kalbėjo apie alkoholinių gėrimų vartojimą, Vika Burkevičiūtė ir Raminta Radvilaitė apie tabako vartojimą paauglystėje, Ignas Kimbirauskas pristatė stendą apie elektroninių cigarečių pavojus, Ieva Marčiukaitytė apžvelgė priklausomybės nuo telefono pavojus, Kamilė Baranauskaitė ir Aistė Malinauskaitė pristatė patyčių sąvoką, mitus ir sprendimo būdus, Augustė Daraškevičiūtė ir Atlanta Skorodumovaitė – higienos svarbą ir rekomendacijas ir Deimantė Baranauskaitė bei Agnė Ulinauskaitė kalbėjo apie sveikos gyvensenos receptą kiekvienam.

     Pranešimus vertino komisija, kurią sudarė Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys, Birštono savivaldybės gydytoja Eglė Grinevičienė ir Birštono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė Žaneta Židonienė.

     Buvo nutarta, jog į II-ąjį etapą Kauno regione reprezentuoti Birštono gimnazijos 5-8 kl. mokinių amžiaus tarpe vyks Deimantė Baranauskaitė ir Agnė Ulinauskaitė su pranešimu „Sveikos gyvensenos receptas“ ir Ieva Marčiukaitytė su pranešimu „Neleisk telefonui tavęs žudyti“.

     Mokiniams buvo įteikti padėkos raštai bei Kauno rajono visuomenės biuro atminimo dovanos.

    Dėkojame aktyviems mokiniams už įdomius pristatymus bei komisijos nariams už palaikymą, sunkų darbą vertinant pranešimus.

Sveikatos specialistė Ingrida Mieliauskaitė