Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursas – paroda „Sidabro vainikėlis“

       Alytaus kultūros centre aštuntąjį kartą įvyko tradicinis moksleivių liaudies dailės konkursas-paroda „Sidabro vainikėlis“, paruošė 14 šauniausių mokytojų. Dzūkijos regioninis turas. Jame dalyvavo Alytaus, Lazdijų, Birštono, Kaišiadorių, Šalčininkų rajonų jaunieji talentai. Konkurso tikslas – puoselėti, kad vaikai ir jaunuoliai galėtų parodyti visuomenei savo darbus, kuriems įtaką darė liaudies menas ar dailieji amatai. Jaunieji kūrėjai ne tik varžosi dėl geriausiųjų vardo, simbolinių apdovanojimų, bet ir yra skatinami tobulinti savo žinias, meninius gebėjimus, dailiųjų amatų įgūdžius. Šiemet regioniniame ture buvo pristatyta virš 120 autorių darbų, atstovavo pusšimtis talentingų moksleivių, kuriuos

Mokytojas Algis Guobys –  Gabija Guobytė Ib skrynia

Mokytoja Veda Martinaitienė – Vėja Gaubaitė ir Emilija Treigytė