Matematikos savaitė

        Kovo 13-17 dienomis Birštono gimnazijoje vyko matematikos savaitė. Kūrybinėse pamokose tarptautiniai „Π dienai“ paminėti bei „Žaidžiame matematiką“, kurias organizavo matematikos mokytojos Loreta Janulevičienė bei Nijolė Jakimonienė, aktyviai varžėsi 6-7, I kl. mokiniai. Vadovaujami dailės mokytojos Laimos Kučiauskienės ta proga kūrė plakatus. Originaliai pristatytas „Birštonas po 100 metų“, inicijuotas ekonomikos mokytojo (gimnazijos direktorius) Alvydo Urbonavičiaus. Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ „suko galvas“ 90-imt mokinių nuo pirmoko iki ketvirtoko gimnazisto (matematikos mokytoja Roma Padvelskienė). Matematikos mokytojos Aldonos Ūsienės iniciatyva surengtas žaismingas konkursas gimnazijos mokytojams, padėjo išsiaiškinti „Matematiškiausią mokytoją“. Dalyvaudami netradicinėse veiklose, mokiniai įsitikino, kad MATEMATIKA įdomus ir patrauklus mokslas.

Ačiū visiems už konkursuose pademonstruotas žinias ir kūrybiškumą.