Respublikinė virtuali paroda-konkursas “2020 miniatiūra 20×20“

       Respublikinėje virtualioje parodoje – konkurse “2020 Miniatiūra 20×20”, kuris organizuojamas neįvykusios LMTO baigiamojo etapo dalyviams, dalyvavo Birštono gimnazijos II gimnazinės klasės mokinė Austėja Žėkaitė (mokytoja metodininkė Veda Martinaitienė).

      Konkurso organizatoriai – Lietuvos technologijų mokytojų asociacija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Meninio ir kultūrinio ugdymo skyrius. Konkurso tikslas – įvertinti neįvykusios respublikinės technologijų olimpiados „2020 Miniatiūra 20×20“ mokinių kūrybinius namų darbus ir paviešinti geriausius, suteikti galimybę mokytojams dalintis gerąja patirtimi.

Konkurso vieta –technologijų mokytojų „Facebook“ paskyroje
https://www.facebook.com/groups/technologijumokytojai.