Rugsėjo 1-oji

         2022-09-01 Birštono gimnazijos bendruomenė šventė Mokslo ir žinių šventę. Renginyje dalyvavo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė ir jos komanda, LRS seimo narys Andrius Palionis, Birštono savivaldybės  Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė ir kt. svečiai, susirinko mokiniai, tėveliai, globėjai, mokytojai. Šventės metu dainavo mokinės Elzė Bisikirskaitė, Agnė Baliūnaitė, Gytė Lodaitė. Jas dainuoti mokė Birštono meno mokyklos mokytoja Reda Černiauskienė. Saksofonu grojo Jonas Zubavičius. Jo mokytojas Mindaugas Bivainis. Šventę vedė Mokinių parlamento prezidentė Emilija Treigytė ir abiturientas Paulius Deltuva. Skambėjo pirmokėlių sakomi eilėraščiai, abiturientų sveikinimai ir linkėjimai. Sėkmingų mokslo metų visiems linkėjo Birštono gimnazijos direktorius Alvydas Urbanavičius. Pirmokams dovanėles įteikė Birštono savivaldybės merė, LRS narys Andrius Palionis, abiturientai.

         O vakare visi 5-8 ir I-IV klasių mokiniai linksmai šoko diskotekoje, kurią inicijavo Mokinių parlamento narė Aistė Justinavičiūtė ir jos komanda. Jiems talkino mokytojai: Arnoldas Juozaitis, Algis Guobys, Romas Vilkauskas ir Kristina Justinavičienė.

Tikimės, visi namo keliavo su šypsena. Linkime gerų ir sėkmingų mokslo metų!


Į mokyklą su ritmu!

        Mokslo metų pradžia kiekvieną iš mūsų įkvepia naujoms idėjoms, skatina ieškoti nuotykių, siekti pokyčių ir pasitikėti laime. Šia gražia švente prasideda kiekvieno iš mūsų naujas, baltas gyvenimo knygos puslapis. Tad atsikratykime negatyvių minčių, blogų įpročių, mylėkime save, kitus žmones, šį pasaulį ir mūsų Gyvenimas bus laimingas!

        Ačiū visiems ištikimiems diskotekos fanams!!! Ypatingai esu dėkinga Deimantei Baranauskaitei, Kristinai Dabrišiūtei, Emilijai Varnelytei ir Austėjai Žėkaitei už pagalbą organizuojant šį renginį, visiems prisidėjusiems puošiant ir tvarkant salę, budėjusiems mokytojams: Romui Vilkauskui, Algiui Guobiui, Arnui Juozaičiui ir Kristinai Justinavičienei, kurių dėka jautėmės saugūs, atsipalaidavę ir laimingi… dėkoju Gimnazijos administracijai už iniciatyvų palaikymą, Irenai Strankauskienei ir visiems švaros priežiūros specialistams –  už sunkų kasdienį darbą, kad galime būti gražiose ir švariose erdvėse.

Ačiū, kad buvote! Kad būsite! Kad kartu kursime gražias tradicijas!

Aistė Justinavičiūtė, IIb klasės mokinė