Sveikiname II a klasės gimnazistę Ugnę Margarians, tapus II vietos nugalėtoja Tarptautiniame mokinių meninės kūrybos konkurse.

        Birštono gimnazijos mokiniai dalyvavo Tarptautiniame 5-12 klasių mokinių meninės kūrybos konkurse „Kaunas- laisvės miestas“.

          Į Kauno Kovo 11-osios gimnazijos kvietimą pavartyti Kauno istorijos puslapius, prisiminti praeities bei dabarties sąsajas, iškilias amenybes, įprasminti iškovotą ir apgintą laisvę kūrybiniais darbais atsiliepė ir Birštono gimnazistai- Brigita Vaitiekūnaitė, Paulina Vorobjovaitė, Austėja Petkevičiūtė, Andrius Martinkus, Ugnė Margarians. Mokinius konkursui paruošė technologijų mokytoja metodininkė Veda Martinaitienė. Moksleiviai iš Vokietijos Vasario 16-osios gimnazijos, Briuselio II Europos mokyklos, Čikagos Lituanistinės mokyklos, Paryžiaus Žako Dekūro licėjaus bei Lietuvos mokyklų kūrė suvenyrus, rašė miniatiūras, atliko dainas, piešė piešinius, susijusius su Kauno istorija ir kultūra. Ugnės Margarians sukurtas knygų skirtukas įprasmino Dariaus ir Girėno skrydį per Atlantą ir pelnė jai II-ąją vietą konkurse.

        Kovo 30 d. LK Kauno įgulos karininkų ramovės Didžiojoje salėje vyko baigiamasis konkurso renginys, kuriame laureatai ir prizininkai bei jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir prizais. Renginio metu skambėjo gimnazistų skaitomos konkurso nugalėtojų miniatiūros, laureatų atliekamos dainos, smagiu ritmu sukosi šokėjai.