Sveikinome su profesine švente

       Spalio 3 d. 2a kl. mokiniai lankėsi Birštono policijos komisariate, kur pasveikino pareigūnus su Angelų sargų – Policijos diena. Vaikai plačiau susipažino su policininko profesija. Nemaža dalis mokinukų jau dabar svajoja pasirinkti šią profesiją.

       Spalio 5 d.  pasveikino ir mokytojus Tarptautinės mokytojo dienos proga. Vaikai džiaugėsi galėdami mokytojams įteikti savo išsiuvinėtus atvirukus.

      Spalio 9 d. – Pašto diena. Spalio 11 d. aplankėme Birštono pašto darbuotojas. Perdavėme sveikinimą nuo Birštono gimnazijos bendruomenės, dovaną, kurią padarė mokytojo A. Guobio ir mokytojos L. Kučiauskienės vyresnių klasių mokiniai. Pašto darbuotojos apsidžiaugė gavę dovanų ir 2a kl. vaikų išsiuvinėtus atvirukus. Antrokėliai išgirdo pasakojimą apie laiškanešio profesiją. Džiaugėsi galėdami uždėti spalio 11 d. antspaudą ant padovanoto atviruko.

        Dėkojame visų trijų profesijų atstovams už jų atsakingą darbą, už  parodytą dėmesį.                                                                                                                                 

2a kl. mokytoja Jūratė

Policijos dienos paminėjimas


Mokytojo dienos paminėjimas


Pašto dienos paminėjimas