Sveikoj Žemėj – augu sveikas

2018-03-20 Birštono gimnazijos mokiniai, vadovaujami mokytojų, vedė akciją konferenciją „Sveikoj Žemėj augu sveikas”, skirtą Žemės dienos pagerbimui ir sveikos gyvensenos skatinimui.  Renginys vyko prie Birštono savivaldybės. Akciją pradėjome eilėmis ir sveikinimais. Visi pradinių klasių mokiniai iš atliekų gaminosi žaislus, paveikslus, gėles ir pan. Kiekvienos amžiaus grupės atstovai paruošė po skanduotę, skatinančią tausoti Žemę ir būti atsakingais už jos globą bei savo gyvenimo būdą. Visi pradinukai gamino akcijos plakatą. Pakelti Žemės vėliavą buvo pakviesti atsakingi ir aktyvūs IIb klasės mokiniai M. Kamarauskas ir K. Čekanauskas. Šventę vedė pirmokės gimnazistės P. Gudauskaitė ir V. Giraitytė.

Visus akcijos dalyvius ir žiūrovus su gražia pavasario švente pasveikino Birštono savivaldybės administracijos direktorius V. Revuckas. Už renginio ruošimą mokytojus apdovanojo Nemuno kilpų regioninio parko darbuotoja R. Milušauskienė.

Konferenciją užbaigėme linksma daina ir kartu ėjome didžiulį ratą aplink Birštono pušyną, kuris simbolizavo Žemės kelionę aplink Saulę.

Konferencijai pradinių klasių mokinius ruošė pradinių klasių mokytojos: V.Augustavičienė, J.Aukščiūnienė, R.Malinauskienė, A.Simanaitienė, V.Černevičienė, M.Chakauskienė, V.Urbanavičienė ir G.Marčiulaitienė bei muzikos mokytoja T.Ragienė. Renginio scenarijos autorė ir režisierė – straipsnio autorė. Dėkojame visiems, kurie prisidėjote prie renginio ruošimo, buvote kartu, ir džiaugiamės prasminga Žemės dienos švente.

Birštono gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui A.Ferevičienė