Virtuali piešinių fotografijų „ Mano mylimiausias laukinis gyvūnas“ paroda

          Apsilankę interneto svetainėje www.zoomuziejus.lt, skiltyje „ Edukaciniai užsiėmimai“ rasite antraštę „ Vaikų piešinių fotografijų virtuali paroda „Mano mylimiausias laukinis gyvūnas“. Respublikinėje ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo lavinimo ugdymo įstaigų vaikų piešinių fotografijų virtualioje parodoje „Mano mylimiausias laukinis gyvūnas“, skirtoje Pasaulinei Žemės dienai paminėti, galite pamatyti ir  mūsų gimnazijos 4a ir 4b klasių mokinių piešinių nuotraukas.
       Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus edukatorė Evelina Mačionytė pranešė, kad “Nuo 2021- 03- 19 kiekvieną penktadienį (iki vaikų vasaros atostogų) kūrybinių darbų nuotraukos, suskirstytos į temas, bus pateikiamos virtualioje parodoje.  
        Vaikai turės galimybę ne tik apžiūrėti kūrybinius darbus, bet ir, spręsdami interaktyvius klausimynus, pasitikrinti turimas žinias apie gyvūnus. Viliamės, kad tai bus priemonė paįvairinti klasės valandėles, pasaulio pažinimo ar gamtos pamokas. 
        Nuorodos į kūrybinių darbų virtualią parodą ir interaktyvius klausimynus pateikiamos Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus FaceBook paskyroje ir Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus interneto svetainės skiltyje Edukaciniai užsiėmimai.“
       Jau du penktadienius iš eilės rodomos vaikų piešinių fotografijos. Pamatėme 4A kl. mokinės Adrijos Januškevičiūtės tigrą , 4B kl. mokinės Evelinos Varnelytės leopardą (mokytoja Vilma Augustavičienė), Deimantės Gorškovaitės lapę.
        Skelbiamoje rubrikoje „Pasitikrink žinias“ pateikti du interaktyvūs klausimynai:
        „Katinių šeimos atstovai“;
       „Šuninių ir kiauninių šeimų atstovai Lietuvoje“.

      Kviečiu apsilankyti virtualioje vaikų piešinių parodoje bei pasitikrinti turimas žinias apie gyvūnus.
                                                             4A kl. mokytoja Jūratė Aukščiūnienė