Judumo savaitės akimirkos

Judumo savaitė: Orientacinis bėgimas miesto parke.

Judumo savaitės renginys: 1a ir 1b klasių „Estafetės”.

Judumo savaitės metu antrokai dalyvavo estafečių varžybose. Smagiai važinėjo paspirtukais

Keletas Judumo savaitės akimirkų iš trečiokų draugiškų estafečių varžybų.

Susitikimas

Birštono gimnazijos aktų salėje praėjusį penktadienį, rugsėjo 10 d., Lietuvos radijo sporto federacijos (LRSF) prezidentas dr. Rolandas Žakelis supažindino I-III klasių mokinius su Lietuvoje kultivuojamomis radijo sporto šakomis, pademonstravo, kaip yra užmezgamas radijo ryšys, papasakojo apie tarptautines akivaizdines Birštone kasmet Nemuno krantinėje jau 18 metų organizuojamas radijo ryšių varžybas „Lietuvos trumpųjų bangų taurė“, supažindino su radijo orientacijos sportu bei pravedė praktines-demonstracines mini radijo orientacijos varžybas Birštono stadione.

Mokiniai sužinojo daug įdomių dalykų, išbandė savo jėgas „lapių medžioklėje”.