Krepšinio 3×3 turnyras skirtas Vasario 16-tai paminėti

Gimnazijos sporto salėje ketvirtadienį, vasario 15 d., vyko krepšinio 3×3 varžybos. Dalyvavo šešios 5-8 kl. ir dvi I-IV kl. komandos.

Vyresniųjų klasių grupėje nugalėjo komanda „Brigada“ (Augustinas Rukas, Neilas Mozūras, Lukas Smailys) įveikusi komandą „Džinsiniai“.

5-8 kl. grupėje nugalėjo komanda „Partizanas“ (Herkus Loda, Jokūbas Mažukaitis, Gabrielius Vaitkevičius, Rokas Šyvokas).

Antrą vietą užėmė komanda „(Š)Protai“ (Rapolas Dirsė, Matas Šyvokas, Domas Šiugždinis).

Trečią vietą – komanda „BSC“ (Joris Banys, Nojus Žiūkas, Martynas Tamulevičius, Ąžuolas Bobinas).

Ketvirtą vietą – komanda „Bebrai“ (Adomas Dargenis, Emilis Tokeris, Rapolas Džervus).

Penktą vietą – komanda „Aštuntiniai“ (Aleksas Kimbirauskas, Danielis Stiklius, Simas Glatkauskas).

Šeštą vietą – komanda „5 A“ (Lukas Žiūkas, Benas Travkinas, Mantas Gataveckas ). „5 A“ – jauniausia komanda šiose varžybose, atkakliai priešinosi vyresniems, azartiškai kovojo, už tai nusipelnė pagarbos.

Varžyboms teisėjavo Pijus Urbanavičius. Dėkojam jam už pagalbą.

Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Vidas Kapačinskas

Išvyka į Žiežmarius

Antradienį, vasario 13 d., vaikinų krepšinio komanda žaidė draugiškas rungtynes Žiežmariuose su vietos gimnazijos komanda. Po atkaklios kovos teko pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 58:65, nors didelę dalį rungtynių pirmavome. Rezultatyviausiai mūsų komandoje žaidė Herkus Loda, į varžovų krepšį įmetęs 27 taškus. Gerai žaidė visi aikštėje pasirodę žaidėjai. Laukiame varžovų atvykstant pas mus.

Mūsų susitikimai tampa tradiciniais. Dar praeitų metų rugsėjo 29 d. buvome pakviesti į Žiežmarių gimnazijos sporto šventę, kurioje dalyvavo šešių gimnazijų komandos. Mokiniai varžėsi bėgimo estafetės, giros metimo, krepšinio ir futbolo estafetės varžybose. Mūsų komanda laimėjo futbolo estafetės rungtį.

Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Vidas Kapačinskas

Vasario-16 ąją pasitinkant

Pasitikdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, prisiminėme istorinius įvykius, kelią kuriuo mūsų tauta ėjo į šią dieną. Tai padaryti padėjo, penktokams pamoką vedęs Birštono krašto muziejaus direktorius Simonas Matulevičius. Pertraukų metu mokiniai istorijos žinias įtvirtino dirbtuvėlėse, pindami trispalves apyrankes, spalvindami apie meilę tėvynei kalbančius lipdukus.

Būkit laisvi ir atsakingi! Su Vasario 16-ąją!

Istorijos mokytojos Asta Lasatienė ir Daiva Jonykaitė – Snapaitienė