Vasario 28 d. vyko Birštono savivaldybės 5-8 ir I-IV kl. meninio skaitymo konkursas

Vasario 28 d. Birštono gimnazijoje  įvyko meninio skaitymo konkursas. Dalyvavo 5 – 10 klasių mokiniai. Kai kurie skaitovai sužavėjo vertinimo komisiją savo talentingu tekstų perteikimu. Vertinimo komisijos pirmininkė Asta Ferevičienė. Vertinimo komisijos narės: Iveta Montvydienė, Vytautė Kurtovienė, Daina Vyšniauskienė. Konkurso vedėjas – Kęstutis Bunevičius.
Visi dalyvavusieji mėgavosi gražiais ir prasmingais literatūros tekstais.

Meninio skaitymo konkurso nugalėtojai:
5-8 klasės:
1 vieta – Greta Abariūtė 7b
2 vieta – Tomas Baliūnas 5a
3 vieta – Dainora Valiūtė 5a
4 vieta – Brigita Dargytė 5a

I-IV klasės:
1 vieta – Elzė Bisikirskaitė
2 vieta – Vytė Vaitkevičiūttė

Renginys visiems patiko, nuotaika buvo pakili, aplinka jauki.
Dėkojame mokytojams ir mokiniams už dalyvavimą.

Lietuvių k. mokytojas K. Bunevičius.

Daugiau nuotraukų>

„Sportui – taip, narkotikams – ne“

Š. m. vasario 27 d. ketvirtos pamokos metu Gimnazijos aktų salėje 7–9 klasių mokiniai susitiko su Palangos sporto centro dziudo treneriu pasaulio čempionu Eriku Cchovrebovu ir fitneso treneriu Matu Gailevičiumi. Susitikimo tema „Sportui – taip, narkotikams – ne“. Treneriai vaizdingai kalbėjo apie sportininkų mitybą, gyvenimo tikslo išsikėlimą ir jo siekimą, didelį darbą ir pergalės skonį, narkotikų žalą, priklausomybių atsiradimą.