Kovo 9 d. Varėnoje vyko regioninis meninio skaitymo konkursas.

Kovo 9 d. Varėnoje vyko regioninis meninio skaitymo konkursas. Birštono gimnazijos 7b kl. mokinė Greta Abariūtė 5-8 klasių grupėje laimėjo III vietą, 10b kl. mokinė Elzė Bisikirskaitė 9-12 kl. grupėje taip pat laimėjo III vietą.
           Gretą ruošė mokytoja Vytautė Kurtovienė, o Elzę – mokytoja Iveta Montvydienė.
           Džiaugiamės savo mokinėmis!

Kovo 9d. Kamilė Palubinskaitė dalyvavo anglų kalbos olimpiadoje, šalies etape Vilniuje, kuri vyko Vytauto Didžiojo gimnazijoje. Grįžome gausiai apdovanotos, garbingai atstovavusios Birštono gimnaziją. Kamilė surinko 75 balus iš rašymo ir kalbėjimo užduočių ir iškovojo 1-ąją vietą komandinėje užduotyje.

Sveikinu ir didžiuojuosi savo šaunia mokine🏅📚

Anglų k. mokytoja Vida Vrubliauskienė