2024 metų II turo rajonų / miestų geografijos olimpiada ir Nacionalinis mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas

Š. m. kovo 12 d. Birštono gimnazijoje vyko I-IV klasių savivaldybių etapo geografijos olimpiada „Kalnai – Žemės puošmena”. Daugiausia taškų surinko:

I vieta Giedrius Žitkus Ib kl.
II vieta Kristina Dabrišiūtė IVb kl.
III vieta Vytė Vaitkevičiūtė IIb kl.

Kovo 23 d. vykome į VU Geomokslų institutą, kur vyko Nacionalinis mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas. Jame dalyvavo apie 800 Lietuvos mokinių, o mūsų gimnazijai atstovavo:

Ūla Paulikaitė 6b kl.
Viltė Jaruševičiūtė 7b kl.
Danielė Revuckaitė 8a kl.
Elija Aleknaitė Ib kl.
Vytė Vaitkevičiūtė IIb kl.
Kristina Dabrišiūtė IVb kl.
Vaineta Čėglytė IVb kl.

Gaila, kad vykstantys tarpiniai patikrinimai apriboja III kl. mokinių galimybes dalyvauti kituose renginiuose.
          Konkurso rezultatai bus tik po mėnesio, bet paaiškėjo, kad praėjusių metų dalyvės Aistės Justinavičiūtės kūrybinis darbas pateko tarp laureatų, leidykla išleido atviruką, kuris buvo dalinamas šių metų dalyviams.
Po konkurso aplankėme Saugomų teritorijų lankytojų centrą, apžiūrėjome ekspoziciją.

Ačiū už aktyvų dalyvavimą geografiniuose renginiuose!

Geografijos mokytoja Daiva Dabrišienė