Aplinkosauginiame konkurse „Kita forma- 2017“

Birštono gimnazija dalyvavo VšĮ „RV Agentūra“ organizuotame aplinkosauginiame konkurse „Kita forma- 2017“. Mokiniai keturiose amžiaus kategorijose iš nebereikalingų daiktų gamino interjero dekoracijas, naujus daiktus, dovanas. Į konkursą iš visos Lietuvos buvo atsiųsta 1100 darbų, pagamintų iš antrinių žaliavų. Komisijos sprendimu, į pirmąjį atrankos etapą buvo atrinkta tik 70 darbų. Tarp jų pateko ir Ia klasės gimnazistės Justės Adomaitytės  triptikas „Drobes kočioja rietiman“ (mokytoja V. Martinaitienė) bei 8b klasės mokinio Roko Zdanavičiaus (mokytojas Algis Guobys) lesyklėlė. Visi atrinkti darbai buvo eksponuojami Litexpo parodų centre Vilniuje, parodos „Mokykla 2017“ metu. Lapkričio 24 d. dalyvavome konkurso „Kita forma- 2017“ parodos atidaryme ir geriausių darbų apdovanojimų šventėje, gėrėjomės originaliais mokinių sukurtais darbais, kūrybinėse dirbtuvėse pasigaminome Spinner suktuką.

tech1

tech2