Integruota matematikos ir gamtos ir žmogaus pamoka

      Lapkričio mėnesį 5a ir 5b klasių mokiniams vyko netradicinė – integruota gamtos ir matematikos pamoka netradicinėje erdvėje, – Druskininkų muziejuje „Girios aidas“ , bei skulptūrų ir poilsio parke „Naujasodė“.

      Mokiniai vadovaujami gamtos ir matematikos mokytojų  mokėsi ne tik gamtoje, bet ir iš gamtos, – klausėsi paukščių balsų, fotografavo patikusius ir nepažįstamus paukščius, tyrinėjo jų savybes, skaičiavo, mokėsi matuoti atstumus savo žingsniais ir matavimo priemonėmis, žaidė žaidimus, kūrė įvairias situacijas, atliko individualias ir grupines užduotėles.

      Pamokos – ekskursijos metu ir mokytojos ir mokiniai patyrė didelį pažinimo džiaugsmą, mokėsi įvertinti, padėti, pastebėti ir bendrauti vieni su kitais.

Mokytojos
L.Janulevičienė,
N. Jakimonienė,
D. Šukevičienė