Konkursas- paroda „Žiemos puokštė”

     Gruodžio 6 d. Kauno miškų aplinkos ir inžinerijos kolegijoje vyko respublikinė floristinių darbų paroda- konkursas „ŽIEMOS PUOKŠTĖ“. Jo tikslas populiarinti floristikos meną, padėti atsiskleisti moksleivių kūrybiškumui, saviraiškai, mokyti pagarbos aplinkai. Konkurse dalyvavę 200 mokinių pateikė kalėdinius žaisliukus  (A grupė- 5-8 kl.) bei  kalėdinius vainikus (B grupė 9-12 kl.).

       Konkurse dalyvavusių mokinių užduotis buvo iš gamtinės medžiagos sukurti kalėdinį žaisliuką eglutei puošti ,,Šviesk, Kalėdų žvaigžde!“  bei kalėdinį vainiką, skirtą stalo dekorui tema ,,Atėjo šventė į namus“.

      Sveikiname Birštono gimnazijos Ia klasės mokinę Pauliną Padelskaitę, kuri šiame konkurse iškovojo III vietą.

       Birštono gimnaziją taip pat atstovavo penktokės Miglė Juozaitytė ir Dora Černiūtė bei gimnazistai Žygimantas Bubnys, Simona Brūzgaitė, Gerda Konstantinavičiūtė.

        Kol komisija vertino konkurso darbus, moksleiviai ir mokytojai lankėsi kolegijos Atvirų durų dienos renginiuose, stebėjo kolegijos gyvenimą, dalyvavo gamtos pažinimo paskaitose ir praktiniuose užsiėmimuose.

      Konkurso metu sukurtos kompozicijos papuošė Petrašiūnų slaugos ligoninę bei Rumšiškių senelių namus „Auksinis amžius“.

Šventinės nuotaikos ir jaukių Šv. Kalėdų!

Technologijų mokytoja metodininkė Veda Martinaitienė