Kovo 21 d. jau šeštąjį kartą „Revuonos” pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto”, skirtas Lietuvos dainų šventės 100- mečiui paminėti. Dailiai rašyti stengėsi Prienų rajono ir Birštono miesto mokyklų mokiniai. Kol komisija vertino darbus, mokiniai kartu su TYLOS muzikos studijos edukologe Rasma Kaniene dalyvavo ritminėje tylos ir garsų edukacijoje – dainavo, šoko, mušė būgnus. Birštono gimnazijai atstovavo ir tapo laureatais trečiokas Augustas Blekaitis Ir septintokė Laura Laukaitytė – sveikinimai mokiniams! O mano širdis džiaugėsi matydama spindinčias iš laimės mokinių akis!

Birštono gimnazijos specialioji pedagogė, logopedė Nomeda Kopcikienė