Lapkričio 25d. bibliotekoje atidaryta knygų mainų lentyna „Knygų pelėdos”

           Pristatyme dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Pristatymą pradėjome nuo A.Matučio eilėraščio „Tuoj ir rytoj”, minėme mįsles paukščių tema. Pirmokams tai buvo ir pirmoji pažintis su biblioteka, jos taisyklėmis, tvarka ir knygų išdėstymu. Visiems mokiniams buvo paaiškinta ir naujosios knygų lentynos paskirtis-keistis perskaitytomis knygomis.

          Knygų pelėdų lentyną sumanė, kūrė ir pelėdas sutupdė ant medžio šakų dailės ir technologijų mokytojai L.Kučiauskienė ir A.Guobys. Jiems talkino III ir IV klasių mokiniai. Taip pat knygų lentynos atidarymą papuošė dailės būrelio „Teptukas” 1-6 klasių mokinių piešti įvairiaspalviai paukščiai.
            Dėkoju visiems ir kviečiu dalintis perskaitytomis knygomis.
 
Bibliotekininkė Ieva Jonuškienė