LMNŠC STEAM mokslų konkursas ,,Mūsų eksperimentas

      Įprastai konkurso rezultatais pasidalindavom birželio mėnesį. Tačiau šie metai išskirtiniai. Konkursui ,,Mūsų eksperimentas” tiriamąjį darbą ,,Sausų medžių lapų panaudojimas ekologiško kuro gamybai” dabar jau IIa kl. mokinės Ineta Bunevičiūtė ir Kamilė Statkevičiūtė pabaigė ir pristatė pavasarinio karantino metu. Mokinės tyrė galimybę rudenį nukritusius lapus panaudoti ekologiškam kurui. Jos gamino kuro granules iš sausų klevo, ąžuolo ir kaštono  lapų ir tyrė degimo metu išsiskyrusį šilumos kiekį. Darbo eigos ir rezultatų vaizdo įrašas https://www.youtube.com/watch?v=2LhPofo6b8g. Žinią, kad  mano mokinės Kamilė ir Ineta tapo konkurso nugalėtojomis gavom jau vasaros pabaigoje, tačiau tai patvirtinantis raštas pasiekė tik dabar. Dėl susidariusios situacijos baigiamasis konkurso renginys ir nugalėtojų išvyka į kurios nors Europos šalies mokslo centrą neįvyko, todėl, kartu su padėka mokinėms, buvo atsiųstos daiktinės dovanos – kuprinės, knygos ir ausinės.

V. Berteškienė