Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

      Lapkričio 20 d. 11 Birštono gimnazijos 7-8 kl. mokinių dalyvavo Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje – tai olimpiada skirta gilinti moksleivių žinias aplinkosaugos srityje. Olimpiados organizatorius – ne pelno siekianti Elektronikos platintojų asociacija „EEPA“ (EPA), kurios vienas iš veiklos tikslų – visuomenės švietimas apie elektroninių prietaisų, tapusių atliekomis, saugų ir tinkamą rūšiavimą. Užduočių sprendimas buvo vykdomas elektroninėje platformoje, Kauno technologijos universiteto virtualioje aplinkoje tik mokyklai skirtu laiku, o klausimynas sudarytas pagal šias temas: atliekų rūšiavimas, energijos taupymas, globalinės problemos, žiedinė ekonomika, „0 atliekų“ filosofija. Maksimaliai galima surinkti 100 balų.
Geriausiai užduotis atliko:
Agnė Jančiauskaitė 8a kl. 80 balų;
Kristina Dabrišiūtė 8b kl. 80 balų;
Emilija Treigytė 8a kl. 77 balai.
Sveikinu nugalėtojas, ačiū visiems dalyviams!
 
Geografijos mokytoja Daiva Dabrišienė