3A klasės mokiniai dalyvauja Kultūros paso renginiuose

        3 A mokiniai jau dalyvavo dvejuose Kultūros paso edukaciniuose renginiuose. Spalio 9 d. mūsų klasėje vyko Kultūros paso edukacija „ Pasakų lopšy mane augino“. Mokiniai susidomėję klausė renginio vedėjos Akvilės sekamos pasakos apie tris brolius. Teko pagalvoti apie savo gerąsias, blogąsias savybes. Išgirdo, kaip skamba kanklės. Žaidė lietuvių liaudies žaidimus. Buvo smagus renginys.

       Lapkričio 14 d. nuvykome į Birštono Nemuno kilpų regioninio parko direkciją, kur susitikome su Kultūros paso edukacijos „ Muilo gamyba – „ Aš muiliukas,o ne torčiukas“ vedėja Ramute. Išgirdome muilo atsiradimo istoriją. Pasigaminome po muiliuką. Sužinojome, kaip galime namuose pasigaminti skystą muilą iš kaštonų. Padėkojome už puikų renginį.

                                                                                                       3A kl. mokytoja Jūratė