„PLAY MATH 5-6-7-8: Vaidiname uždavinius!“

        Gruodžio 13 dieną buvo atvykusi Eksperimentinė kūrybinio mąstymo laboratorija. 6a, 6b, 7b, 8b klasių moksleiviams vyko edukacinis užsiėmimas „PLAY MATH 5-6-7-8: Vaidiname uždavinius!”  
        Šis edukacinis užsiėmimas – tai teatrinė simuliacija skirta išspręsti darbo uždavinį. Mokiniai susiskirsto vaidmenimis ir režisieriaus moderuojami pradeda vaidinti…matematikos uždavinį. Taip visi mokiniai įtraukiami į teatrinį vyksmą, kuris leidžia patirti, suvokti ir atrasti teisingą uždavinio atsakymą. Dabartinio pasaulio iššūkius atitinkantis edukacinis užsiėmimas aktyvuoja ir lavina ne tik matematinius gebėjimus, bet ir kūrybinio mąstymo įpročius (vaizduotę, smalsumą, atkaklumą, nuoseklią praktiką, ir bendradarbiavimą).
         Užsiėmimo metu mokiniai išbandė ir kitus matematinius žaidimus.
Mokytis matematikos dar niekada nebuvo taip smagu!

      Matematikos mokytojos L. Janulevičienė ir N. Jakimonienė