Angelų sargų dienos paminėjimas

          Atsižvelgiant į Birštono gimnazijos prioritetą „Bendruomeniškumo ir pilietiškumo ugdymas…“, Angelų sargų dienos proga, visi mokyklos pradinukai  dalyvavo atvirų durų dienoje Birštono PK. Jie susipažino su policininko profesijos ypatumais, susitiko su Amsiumi, matavosi neperšaunamas liemenes, apžiūrėjo miesto, parko, komisariato vaizdo sistemas, lankėsi laikino sulaikymo kameroje, išbandė transporto priemones. 
          Abiturientė Laura Petraškaitė, padedama dailės mokytojos L.Kučiauskienės origami technika, pagamino įspūdingo dydžio policijos motociklą, kuris buvo įteiktas policijos komisariatui.
            Su mokiniais maloniai bendravo visi tuo metu dirbusieji policijos darbuotojai ir policijos pagalbininkas Amsis.
           Mokiniams didžiausią įspūdį paliko patrulių automobilis ir jo įranga.
 
 
Angelų sargų dienos paminėjimas
Lauros Petraškaitės origami motociklas
Prie policijos komisariato