Edukacinė pamoka „Tradicinės ir modernios paslaugos mokiniams Birštono viešojoje bibliotekoje“

Balandžio 23-29 d. – Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė.  Labai apsidžiaugėme sulaukę kvietimo dalyvauti edukacijoje „Tradicinės ir modernios paslaugos mokiniams Birštono viešojoje bibliotekoje“. Todėl balandžio 26d. grupė pradinių klasių mokinių su specialiąja pedagoge-logopede N. Kopcikiene ir mokytojo padėjėja K. Krušnauskiene skubėjome į biblioteką. Bibliotekininkė N. Raiskienė papasakojo, kad jaunieji skaitytojai čia lankosi ne tik pasiskolinti knygų. Bibliotekoje galima pasinaudoti kompiuteriu, pažaisti stalo žaidimus, pažiūrėti animacinius filmus, naudotis fonotekoje ir užsienio kalbų kabinete komplektuojamomis klasikinės ir pramoginės muzikos kompaktinėmis plokštelėmis, vaizdajuostėmis, DVD, literatūra bei CD kalbų mokymuisi. Jaunuosius skaitytojus ypač sudomino inovatyvios knygos ir žinia, kad netrukus  bibliotekoje bus galima išbandyti ir virtualią realybę. Pasižvalgę bibliotekoje, susipažinę su vaikams skirtomis knygomis ir periodiniais leidiniais, prisėdome paskaityti E. Dociūtės ir A. Kiudulaitės knygelės „Laimė yra lapė“ ištrauką. Vaikus maloniai nustebino dovanos – draugystės apyrankės ir 3d spausdintuvu atspausdinta širdelė. Dabar jau žinome, ką galima veikti bibliotekoje!

N. Kopcikienė