Bibliotekoje…

Tradiciškai spalio mėnesį pradinukai kviečiami apsilankyti bibliotekoje. Pirmokams tai pirmoji pažintis su biblioteka, tvarka ir taisyklėmis joje, knygų išdėstymu, o vyresniems tik priminimas kur yra jiems įdomios knygos, knygų mainų lentyna. Šį spalio mėnesį visi apsilankiusieji bibliotekoje išėjo su knygiukais, kuriuos pasigamino ir nuspalvino patys iš vieno vienintelio popieriaus lapo.

Ieva Jonuškienė

Gamtos pažinimo pamoka „Paukščių pasaulis”

Spalio 25d. gimnazijos bibliotekoje vyko Nemuno kilpų regioninio parko grupės darbuotojos Rositos Dargienės gamtos pažinimo pamoka „Paukščių pasaulis”. Pamoka buvo skirta 1-4 klasių mokiniams artėjančiai Rudenėlio šventei. Pamokos metu mokiniai sužinojo daug informacijos apie Lietuvos paukščius, kokie paukščiai išskrenda į šiltuosius kraštus, o kokie lieka žiemoti Lietuvoje ,  kaip jiems padėti žiemą, koks lesalas jiems tinkamiausiais ir kada jų iš viso geriau nelesinti. Mokiniai galėjo ne tik pamatyti  kaip vadinasi aplink juos gyvenantys paukšteliai, bet ir išgirsti jų čiulbėjimą.

Kelionė į Vilnių

Birštono policijos komisariato jaunieji policijos rėmėjai išvykos į Vilnių metu, lankėsi ir susipažino su Antiteroristinių operacijų rinktinės ARAS veikla ir Lietuvos policijos Kriminalistinių tyrimų centro atliekamomis funkcijomis.
O kaip gi be pramogų.  Todėl pažintinę kelionę pradėjome siaubo pabėgimo kambaryje.